Zaglębie – Legia: typy bukmacherskie na mecz 4 lutego 2022

gdzie obstawiać mecz

Ostatnia aktualizacja: 1 lutego 2022

Po nieco ponad miesiącu ponownie zagrają ze sobą zespoły Zagłębia Lubin i Legii Warszawa. W rundzie jesiennej klubu zmierzyły się 15 grudnia 2021 roku i była to przełożona 3. kolejka Ekstraklasy. Kibice stołecznego klubu nie mogą mieć jednak powodu do radości, ponieważ Legia w tym sezonie zawodzi na całego. W obecnym sezonie przegrała aż 75 procent meczów, co dla zespołu walczącego o najwyższe cele ligowe i udział w europejskich pucharach jest po prostu tragedią – tak to trzeba nazwać. Przedostatnie miejsce w tabeli, ekscesy z udziałem kibiców bijących piłkarzy, kompletny brak formy, to wszystko rzutuje na 17. pozycję w Ekstraklasie. Gorszym zespołem jest tylko Termalica. Zagłębie Lubin jako ligowy średniak plasuje się na 14. miejscu, co teoretycznie stawia zespół w roli faworyta. Jak zakończy się spotkanie w Lubinie?

gdzie obstawiać mecz

Zapowiedź meczu Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

Zagłębie Lubin to zespół, który potrafi spiąć się na mocniejszych rywali, jednak trudno za takiego uznać słabiutko grającą Legię. Trzeba jednak tutaj od razu wspomnieć, że podczas rozgrywania zaległej kolejki Ekstraklasy 15 grudnia Warszawiacy rozgromili najbliższego rywala aż 4:0. Nie oznacza to jednak, że po przerwie zimowej Lubinianie są w gorszej sytuacji. Ich podrażnione ego wysoką porażką może sprawić, że na własnym stadionie to oni z rywalizacji wyjdą zwycięsko. Czy i tym razem będzie powtórka z meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin? Typy i kursy bukmacherów mogą nam wiele powiedzieć, ale decydujący głos będzie należał do piłkarzy na boisku.

Informacje o meczu

Spotkanie Zagłębie Lubin – Legia Warszawa zostanie rozegrane 4 lutego 2022 roku na stadionie miejskim w Lubinie. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Możemy liczyć na wspaniałe widowisko, tłumy kibiców żywiołowo dopingujących swoich piłkarzy, a i być może na grad goli, jak to było w grudniu. Czy tak się stanie? Dowiemy się tego niebawem!

Sytuacja w tabeli

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin – ten mecz z pewnością przejdzie do historii klubu z Lubina ze względu na dotkliwą porażkę, jakiej doznał. Morale piłkarzy z pewnością zostało mocno nadszarpnięte, ale kibice wierzą, że tym razem Zagłębie przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatnie wyniki Legia notuje bardzo słabe. Serie porażek, ostatnie miejsce w tabeli i pobicie przez kibiców między innymi Emrelego, te sytuacje spowodowały, że niektórzy piłkarze zaczęli mocno się zastanawiać nad zmianą otoczenia. Sytuacja w ligowej tabeli z pewnością może ulec zmianie, o ile Warszawiacy wygrają z Lubinianami.

17. pozycja w tabeli i miejsce w strefie spadkowej to z pewnością nie otoczenie, w jakim powinna się teraz znajdować Warszawska Legia. Ostatnie mecze pokazują, że w tym roku będzie bardzo ciężko piłkarzom awansować do europejskich pucharów, a to cel minimum. Wysokie kontrakty zawodników sprawiają, że w klubowej kasie może zacząć brakować pieniędzy na ich opłacenie. Dariusz Mioduski z pewnością już głowi się, co zrobić, aby znaleźć środki na zatrzymanie największych gwiazd, takich jak Luquinhas, czy Pekhart. Zagłębie z kolei zajmuje 14 pozycję w tabeli i z pewnością również nie chce być w strefie spadkowej. Rozgrywki PKO BP Ekstraklasy cechują się jednak tym, że wszystko jest w niej możliwe.

Kibice wygraną Legii biorą w ciemno, ale to i tak na niewiele się zda. Piłkarze muszą teraz wygrać wszystko, co się da. Mecze bezpośrednie pokazują, że Legii dobrze się gra z Zagłębiem Lubin. Przegrana Legii i wygrana Termalici sprawi, że Warszawiacy znajdą się na ostatnim miejscu w tabeli, co z pewnością przełoży się na coraz głośniejsze domaganie się zmian w sztabie i sprzedaż klubu przez Mioduskiego innemu inwestorowi. Zagłębie Lubin wygrywając nadchodzące spotkanie mocno przybliży się do bezpiecznej strefy, więc zgarnięcie trzech punktów leży jak najbardziej w jego interesie.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa typy bukmacherskie na to spotkanie

Zaglębie - Legia kursy bukmacherskie

Jakie są typy na mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin? Można spodziewać się tego, że po ostatnim meczu, grudniowym w rundzie jesiennej, faworytem kibiców i typerów będzie Legia Warszawa. Zagłębie Lubin może jednak sprawić niespodziankę, tym bardziej że gra na własnym stadionie.

Mecze bezpośrednie między Zagłębie Lubin – Lega Warszawa

Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami w większości padłu łupem Legii. Warszawiacy wygrali aż 4 spotkania, a tylko jedno przegrali. To stawia ich w roli faworyta na nadchodzący mecz. W sumie oba zespoły zmierzyły się ze sobą 38 razy, z czego 21 meczów zakończyło się zwycięstwem Legii, a tylko 8 Zagłębia Lubin.

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin to zespół, który potrafi równie spektakularnie wygrać z faworytem meczu, jak również wysoko przegrać ze spadkowiczem. Miedziowi w spotkaniach z Legią tracą bramki jak na zawołanie, czego dowodem jest ostatni mecz tych drużyn. Nie zmienia to jednak faktu, że również potrafią strzelać gole w ilościach hurtowych. Zagłębie w bezpośrednich starciach wygrało tylko osiem razy i strzeliło 34 bramki.

Legia Warszawa

Z pewnością Legia Warszawa tego meczu nie odpuści, ponieważ ma nóż na gardle. Spotkanie Legia – Zagłębie w rundzie jesiennej zakończyło się wysokim zwycięstwem wojskowych. Obie drużyny mierzyły się ze sobą już 38-krotnie, z czego aż 21 meczów wygrał stołeczny zespół. We wszystkich meczach piłkarze z Warszawy strzelili 68 bramek, co daje 1,79 gola na mecz. W nadchodzącym spotkaniu z Zagłębiem Lubin stołeczni piłkarze mogą jeszcze poprawić ten dorobek.

Przewidywane składy na to spotkanie

Zaglębie - Legia gdzie oglądać

Przerwa pomiędzy rundą jesienną a wiosenną to gorący okres, w którym przeprowadzane są liczne transfery. Obie drużyny z pewnością na rynku nie będą próżnować, aczkolwiek Legia Warszawa jest w zdecydowanie gorszej sytuacji, niż Zagłębie Lubin. Spowodowane to jest przede wszystkim słabymi występami Legionistów pod wodzą Marka Gołębiewskiego, który nie potrafił tchnąć nowego ducha w zespół Legii. Z kolei w meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin będzie okazja do tego, aby zobaczyć dwa nowe nabytki Miedziowych. Jak zapowiadają władze tego klubu – nie są to ostatnie ruchy transferowe.

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin – typy bukmacherskie co prawda nie przemawiały jeszcze za tym zespołem w starciu z Legią, ale dzięki dobrym ruchom transferowym szanse na zwycięstwo w tym meczu są znacznie większe. Co do przewidywanych składów zapewne trener Stokowiec dokona pewnych zmian. W klubie pojawiło się kilku nowych zawodników, w tym Jasmin Burić i lider Partizana Belgrad – Aleksandar Šćekić. Jaką taktykę opracuje sztab szkoleniowy Zagłębia na ten mecz? Dowiemy się już niebawem.

Legia Warszawa

Mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin może pokazać, jak wiele zmian dojdzie w składzie Warszawiaków. Przede wszystkim z klubu odszedł Emreli, a do MLS prawdopodobnie trafi drugi filar podstawowej jedenastki Luquinhas. Z jednej strony może być to dobry ruch Miduskiego, ponieważ klub zyska około 3 milionów euro, natomiast z drugiej strony straci piłkarza, który robił różnice na boisku i napędzał grę. Niebawem dowiemy się, w jakim składzie wyjdzie Legia Warszawa.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa – gdzie obstawiać

Mecz będzie można obejrzeć na streamach największych bukmacherów w Polsce. Ponadto będą dostępne również relacje tekstowe, co pozwoli na typowanie wyniku na żywo. Mecze Ekstraklasy są także transmitowane na kanałach TVP Sport. Jakie są typy kursy na to spotkanie ? Z pewnością w oczach wielu typerów i bukmacherów w meczu Legia – Zagłębie faworytem będą Wojskowi.

Kursy bukmacherskie na Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

Jak prezentują się kursy u największych polskich bukmacherów? Sprawdźmy to na przykładzie STS, Betclic i Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

STS – Zagłębie Lubin – Legia Warszawa:

Wygrana Zagłębia
3.60

Remis
3.40

Wygrana Legii
2.01

Betclic – Zagłębie Lubin – Legia Warszawa:

Wygrana Zagłębia
3.65

Remis
3.55

Wygrana Legii
2.03

Fortuna – Zagłębie Lubin – Legia Warszawa:

Wygrana Zagłębia
3.60

Remis
2.02

Wygrana Legii
2.01

Jak widać najwyższy kurs na mecz Legia – Zagłębie można znaleźć w Betclic. Oczywiście, Zagłębie Lubin typy zależą przede wszystkim od tego, jak oceniają obie drużyny bukmacherzy, a następnie typerzy.

Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin będzie można obejrzeć między innymi na live streamie u bukmachera Fortuna. Ponadto transmisja być może będzie w TVP Sport. Wielu innych legalnych bukmacherów również udostępni transmisję live wideo lub tekstową.

Kto jest faworytem spotkania?

Faworytem typerów, jak również bukmacherów w tym meczu jest Legia. Nie zmienia to jednak faktu, że na Zagłębie Lubin typy zaczynają wzrastać, a to za sprawą przeprowadzonych transferów Miedziowych. Jak zakończy się ta potyczka? Zobaczymy już 4 lutego!

4/5 – (1 vote)

Artykuł Zaglębie – Legia: typy bukmacherskie na mecz 4 lutego 2022 pochodzi z serwisu Ranking bukmacherów, kody promocyjne, obstawianie.

Author: Joseph Gray