KSW 75: Chuzhigaev vs Erslan. Typy, analizy, kursy, zakłady – 14.10.2022

KSW 75: Chuzhigaev vs Erslan. Typy, analizy, kursy, zakłady - 14.10.2022

Ibragim Chuzigaev po raz pierwszy bronić będzie mistrzowskiego tytułu kategorii półciężkiej KSW, wywalczonego przez niego w styczniu tego roku. Po drugiej stronie oktagonu stanie Ivan Erslan, dla którego będzie to już druga szansa na zdobycie pasa. Sprawdź typy bukmacherskie na walkę wieczoru KSW 75!

14 października w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 75, której walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Ibragimem Chuzigaevem a Ivanem Erslanem. Stawką starcia będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej KSW. Konfrontacja tych zawodników zapowiada się o tyle ekscytująco, że zarówno Turek, jak i Chorwat znajdują się w bardzo dobrej formie. Obecny mistrz może pochwalić się passą siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas gdy pretendent zaliczył ostatnio trzy kolejne wygrane. 

Co znajdziesz w artykule?

Chuzhigaev vs Erslan typy

Chuzhigaev wygra walkę – kurs 1,45

Ibragim Chuziagev wszedł do organizacji KSW z wielkim przytupem. Pierwsza walka i od razu wywalczony pas mistrzowski. Skreślany przez wszystkich Turek w pojedynku z Tomaszem Narkunem udowodnił, że jego umiejętności są na naprawdę dużym poziomie. Seria siedmiu triumfów z rzędu mówi sama za siebie. Po raz ostatni goryczy porażki zasmakował w kwietniu 2017 roku, a więc ponad pięć lat temu! Ponadto Chizigaev wygrał ostatnio ze wspomnianym Narkunem, z którym natomiast w przeszłości przegrał Erslan.

Chuzhigaev vs Erslan. Statystyki i bilans ostatnich walk

Ibragim Chuzhigaev ostatnie walki 

Tomasz Narkun15.01.2022Wygrana przez decyzjęEvgeni Myakinkin17.09.2021Wygrana przez TKOAlex Garcia27.09.2019Wygrana przez TKOPiotr Strus16.02.2019Wygrana przez decyzjęMike Rhodes19.05.2018Wygrana przez decyzjęOstatnie walki Ibragim Chuzhigaev

Ibragim Chuzigaev, a więc obecny mistrz kategorii półciężkiej, zrobił prawdziwą furorę, kiedy to w swojej debiutanckiej walce w KSW zwyciężył z Tomaszem Narkunem w pojedynku o mistrzowski pas. Turek, który w przeszłości z powodzeniem występował w rosyjskiej federacji ACA zaprezentował się z bardzo dobrej strony z walce z Polakiem. Co ciekawe, Chuzigaev wówczas był skazywany przez wielu na druzgocącą porażkę. Szybkość, nieprzewidywalność i zwinność to cechy, które obrazują reprezentanta Turcji w oktagonie, który obecnie cieszy się serią 7 zwycięstw z rzędu.

Ivan Erslan ostatnie walki

Rafał Kijańczuk28.05.2022Wygrana przez TKOHenrique da Silva04.12.2021Wygrana przez TKOPrzemysław Mysiala05.06.2021Wygrana przez TKOTomasz Narkun14.11.2020Przegrana przez poddanieJusuf Hajrovic31.07.2020Wygrana przez TKOOstatnie walki Ivan Erslan

Ivan Erslan to zawodnik, który już raz w przeszłości stawał przed szansą zdobycia tytułu mistrza KSW wagi półciężkiej. Miało to miejsce w listopadzie 2020 roku, kiedy to lepszy w oktagonie okazał się ówczesny mistrz Tomasz Narkun. Od tego czasu Chorwat odbył trzy walki i wszystkie wygrał przez techniczne nokauty już w pierwszej rundzie. Za ostatnie spektakularne skończenie Rafała Kijańczuka dostał on nawet bonus za nokaut wieczoru na gali KSW 70. Erslan znajduje się ostatnio w świetnej dyspozycji i jest teraz zupełnie innym zawodnikiem niż dwa lata temu. 

Gdzie oglądać walkę Chuzhigaev vs Erslan?

Walkę będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay. 

Kiedy i gdzie odbędzie się walka Chuzhigaev vs Erslan?

Starcie Chuzigaev – Erslan odbędzie się 14 października w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Author: Joseph Gray